Menu
EN

Systemy dedykowane

W LeanCode wiemy, że każdy biznes jest wyjątkowy. Firmy, które posiadają własne, unikalne procesy biznesowe często borykają się z wdrożeniami szablonowych produtków, które nie odpowiadają ich potrzebom. Dla takich klientów tworzymy w LeanCode aplikacje dedykowane, czyli systemy komputerowe i aplikacje szyte na miarę, które nie tylko doskonale realizują konkretne procesy, ale także integrują dane z wielu obszarów, pozwalają na rozbudowane raportowania na różnych poziomach uprawnień i automatyzują wiele istniejących w przedsiębiorstwie procesów. Systemy dedykowane dzielimy na integracje IT, gdzie podstawowa wartość wynika z integracji już istniejących baz danych, aplikacji oraz interfejsów użytkownika, aplikacje dedykowane, gdzie tworzona jest dodatkowa warstwa logiczna na zintegrowanych danych i ekosystemy, które są kompleksowymi rozwiązaniami, często łączącymi wiele interfejsów (np. aplikacje mobilne).

Integracje systemów

integracje baz danych

integracje procesów biznesowych

migracje biznesu do chmury

Aplikacje dedykowane

automatyzacja istniejących procesów

nowe narzędzia do zarządzania / obsługi procesów

rozbudowane systemy raportowania

Systemy dedykowane

nowe projekty biznesowe / nowe firmy

kompleksowa obsługa IT od projektu, przez wdrożenie i utrzymanie

wsparcie knowhow w projektowaniu systemów

Systemy dedykowane są idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych i innowacyjnych usług. Tworzenie systemów dedykowanych jest idealną okazją do poprawy wszelkich procesów m.in. komunikacji via email, SMS, notyfikacje lub procesów obsługi klienta.

W LeanCode projektujemy systemy i aplikacje dedykowane, które usprawniają pracę całej organizacji i wykorzystujemy do tego nie tylko doświadczenie w zakresie systemów IT, lecz także doświadczenie w zakresie budowania procesów biznesowych.

Projektowanie systemów dedykowanych

Wykonujemy pełną analitykę przypadków użycia tzn. user stories i na ich podstawie przygotowujemy mapowanie procesów w organizacji, które mają zostać zautomatyzowane w wyniku budowy dedykowanego systemu.

Skalowana architektura

Nasze systemy wdrażamy w elastycznych systemach w chmurze obliczeniowej, dzięki czemu np. funkcje raportowania są realizowane w czasie rzeczywistym.

Integracje z systemami

Wiemy, że systemy dedykowane często wykorzystują zewnętrzne źródła danych. Dlatego w ramach projetkowania aplikacji dedykowanych określamy wszystkie potencjalne integracje aplikacji.

Szczegółowa analiza

Systemy dedykowane budujemy w systemie agile, tj. technologii zwinnego oprogramowania. Polega to na tym, że w ramach tygodniowych odcinków prac (tzw. sprint) realizujemy i WDRAŻAMY mały zakres funkcjonalności. Ten system pracy pozwala na korzystanie z efektów prac w możliwie najkrótszym czasie.

Rozbudowane uprawnienia

Nasze systemy dedykowane dopasowują się nie tylko do potrzeb biznesowych klienta, ale także do wielkości zespołu. W ramach systemów dedykowanych jesteśmy w stanie tworzyć rozbudowaną siatkę uprawnień użytkowników, tak aby system był przede wszystkim bezpieczny dla firmy.

_pracujemy zwinnie

w LeanCode zarządzamy projektami w systemie agile, pracując w dwutygodniowych sprintach, zgodnie z priorytetami ustawianymi przez klienta.

faza analizy

W LeanCode projektowanie serwisów internetowych jest procesem, który rozpoczyna się od analizy potrzeb biznesowych i konsultingu IT. Efektem analizy jest zbudowanie scenariuszy użycia, które będą rozbudowywane na kolejnych etapach projektu.

faza projektowania

Po fazie doradztwa przechodzimy do projektowania interfejsów użytkownika, które są makietami funkcjonalnymi docelowych aplikacji. Makiety służą dogłębnej analizie potrzeb klienta i stanowią podstawę do dalszych projektów graficznych. Równolegle do prac nad projektami UX trwa projektowanie grafiki internetowej, projektowanie tożsamości wizualnej serwisu oraz wszelkie inne prace graficzne konieczne do wypełnienia serwisu internetowego przyjemnym dla oka interfejsem użytkownika.

faza realizacji

Równolegle do tworzenia projektów funkcjonalnych programujemy funkcjonalności opisane na projektach funkcjonalnych. W ten sposób w ramach cyklu dwutygodniowych sprintów projektujemy, tworzymy i oddajemy działające fragmenty przyszłego systemu.

Nasi klienci

Leancode is a professional and reliable in case of IT matters and the cooperation itself is both pleasant, dynamic and understanding.

Łukasz Blichewicz

Prezes zarządu Assay Consulting & Research

Nasze realizacje

Czy Twoja firma jest gotowa?

Czy masz podstawową analizę rynku, na którym ma działać serwis? Czy udało Ci się przeprowadzić rozmowy z potencjalnymi klientami?

Czy udało Ci się opracować model biznesowy dla swojego serwisu? Czy poddane analizie zostały sposoby monetyzacji, przyciągania ruchu, monitorowania wyników.

Czy dysponujesz grupą testerów/ambasadorów produktu których będzie można zaangażować w jego przygotowanie i testy funkcjonalne, aby sprawdzić dopasowanie do potrzeb rynkowych.

Tak? Powiedz nam więcej

lub zadzwoń

Łukasz Kosman

+48 605 100 922

lukasz@leancode.pl

Jeszcze nie? Doradzimy.

W ramach LeanCode zajmujemy się także doradztwem i consultingiem IT. Jeżeli chcesz, abyśmy pomogli Ci przygotować ze strony analitycznej projekt serwisu internetowego zapoznaj się z naszymi usługami doradztwa i consultingu IT.

Usługi doradcze i consulting IT

zobacz więcej