Menu
EN

Serwisy internetowe

Serwisy internetowe są cyfrową platformą świadczenia usług o najwyższym poziomie dla docelowych klientów. W ramach serwisów internetowych tworzymy strony internetowe, aplikacje internetowe oraz portale internetowe. Tworzymy serwisy internetowe na zamówienie dla klienta. W ten sposób powstają dedykowane serwisy internetowe, które odpowiadają wymaganiom funkcjonalnym i technicznym.

serwisy internetowe

projektujemy strony internetowe

tworzymy strony internetowe dla firm

wdrażamy systemy edycji treści(CMS)

integrujemy systemy analityczne

aplikacje internetowe

Single Page Apps czyli aplikacje online

bardzo funkcjonalne z rozbudowaną częścią UI/UX

dedykowane aplikacje do określonych procesów

portale internetowe

pełne projekty UX usługi internetowej

systemy transakcyjne i płatnicze

dedykowane procesy

Projektowanie serwisów internetowych, zarówno stron internetowych, jak i aplikacji internetowych i portali internetowych wymaga wiedzy i organizacji pracy. Dlatego projektowanie serwisów internetowych w LeanCode zawsze uwzględnia wszystkie ważne etapy produkcji

Projekty funkcjonalne UX

Wykonujemy pełne, funkcjonalne makiety serwisu internetowego, które są dostępne online dla wszystkich zainteresowanych osób.

Skalowalna architektura

W LeanCode doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zapotrzebowanie na Twoje usługi może nie być stałe i dlatego budujemy systemy elastycznie dopasowujące się do klienta i korzystają z rozwiązań w chmurze do zarządzania zadaniami, zdarzeniami i procesami w serwisach internetowych.

Budowa modułowa i sprawdzone interakcje

W naszych stronach, aplikacjach i portalach internetowych stawiamy na łatwą integrację z gotowymi elementami. Integrację przeprowadzamy m. in. dla systemów płatności, transakcyjnych, mailingowych, SMS, callcenter, analizy, komunikacji push, sieci display i innych. Korzystając ze sprawdzonych modułów budujemy bardzo stabilne projekty, które przechodzą nawet kilka tysięcy testów automatycznych i dają gwarancję, że produkty LeanCode są bezpieczne i działające.

Szczegółowa analiza

W naszych aplikacjach internetowych integrujemy nie tylko narzędzia Google Analytics, ale także pozwalamy na korzystanie z zaawansowanych narzędzi analitycznych do śledzenia aktywności wszystkich indywidualnych użytkowników, do budowania komunikacji do nich, do automatyzowania procesów związanych z konwersją i śledzeniem lejków sprzedażowych.

Serwisy dla najlepszych zespołów

Budujemy modułowe rozwiązania z rozbudowanymi poziomami uprawnień i kompetencji przypisanymi do użytkowników w systemie. Modułowa autoryzacja i wielopoziomowe struktury delegowania zadań sprawiają, że nasze systemy są bezpieczne, informacje chronione, a długoterminowe zarządzanie produktami wygodne.

_pracujemy zwinnie

w LeanCode zarządzamy projektami w systemie agile, pracując w dwutygodniowych sprintach, zgodnie z priorytetami ustawianymi przez klienta.

faza analizy

W LeanCode projektowanie serwisów internetowych jest procesem, który rozpoczyna się od analizy potrzeb biznesowych i konsultingu IT. Efektem analizy jest zbudowanie scenariuszy użycia, które będą rozbudowywane na kolejnych etapach projektu.

faza projektowania

Po fazie doradztwa przechodzimy do projektowania interfejsów użytkownika, które są makietami funkcjonalnymi docelowych aplikacji. Makiety służą dogłębnej analizie potrzeb klienta i stanowią podstawę do dalszych projektów graficznych. Równolegle do prac nad projektami UX trwa projektowanie grafiki internetowej, projektowanie tożsamości wizualnej serwisu oraz wszelkie inne prace graficzne konieczne do wypełnienia serwisu internetowego przyjemnym dla oka interfejsem użytkownika.

faza realizacji

Równolegle do tworzenia projektów funkcjonalnych programujemy funkcjonalności opisane na projektach funkcjonalnych. W ten sposób w ramach cyklu dwutygodniowych sprintów projektujemy, tworzymy i oddajemy działające fragmenty przyszłego systemu.

Nasi klienci

Leancode is a professional and reliable in case of IT matters and the cooperation itself is both pleasant, dynamic and understanding.

Łukasz Blichewicz

Prezes zarządu Assay Consulting & Research

Nasze realizacje

Czy Twoja firma jest gotowa?

Czy masz podstawową analizę rynku, na którym ma działać serwis? Czy udało Ci się przeprowadzić rozmowy z potencjalnymi klientami?

Czy udało Ci się opracować model biznesowy dla swojego serwisu? Czy poddane analizie zostały sposoby monetyzacji, przyciągania ruchu, monitorowania wyników.

Czy dysponujesz grupą testerów/ambasadorów produktu których będzie można zaangażować w jego przygotowanie i testy funkcjonalne, aby sprawdzić dopasowanie do potrzeb rynkowych.

Tak? Powiedz nam więcej

lub zadzwoń

Łukasz Kosman

+48 605 100 922

lukasz@leancode.pl

Jeszcze nie? Doradzimy.

W ramach LeanCode zajmujemy się także doradztwem i consultingiem IT. Jeżeli chcesz, abyśmy pomogli Ci przygotować ze strony analitycznej projekt serwisu internetowego zapoznaj się z naszymi usługami doradztwa i consultingu IT.

Usługi doradcze i consulting IT

zobacz więcej