Menu
EN

Aplikacje mobilne

Zespół LeanCode od ponad 8 lat zajmuje się profesjonalnym tworzeniem aplikacji mobilnych. Posiadamy doświadczenie zarówno w tworzeniu aplikacji dla małych firm i startupów oraz dla dużych korporacji. Nasza działalność obejmuje mapowanie procesów obsługiwanych przez aplikacje mobilne, projektowanie aplikacji mobilnych ze szczególnym uwzględnieniem platform iOS i Android, tworzenie natywnych aplikacji mobilnych, integrację aplikacji mobilnych z istniejącymi serwisami i bazami danych. Aplikacje mobilne to nasza pasja. Nie jesteśmy jedynie podwykonawcami, lecz także wdrażamy nasze własne projekty. Nasze aplikacje projekt REBEL i Appetiq cieszą się znakomuitymi opiniami użytkowników (noty 4,5) przy dużej liczbie pobrań (powyżej 30 tys.). Doświadczenie z tworzenia własnych projektów mobilnych sprawia, że doskonale znamy perspektywę klienta. Wiemy, jak tworzyć analitykę i komunikację z klientem, aby aplikacja nie tylko spełniała założenia z zakresu projektu, ale także przynosiła zyski, generowała sprzedaż i wymiernie przyczyniała się do rozwoju biznesu. W LeanCode tworzymy zarówno proste aplikacje mobilne typu read-only, np. aplikacje informacyjne, mobilne aplikacje szkoleniowe, aplikacje edukacyjne itp. Drugim typem są serwisy mobilne, czyli rozwiązania na bieżąco zarządzane centralnie przez CRM i CMS, które dynamicznie generują treści dla użytkowników, np. serwisy informacyjne, aplikacje do badań rynkowych, aplikacje wsparcia sprzedaży, systemy ewidencyjne, rozwiązania B2B, systemy obsługi dokumentów itp. Trzecim rozwiązaniem są ekosystemy aplikacji mobilnych, gdy różni użytkownicy między sobą komunikują się na linii użytkownik - administrator, np. systemy do gastronomii, systemy do obsługi bookingu i rezerwacji itp.

Aplikacje mobilne

natywne aplikacje iOS, Android WP

najlepsze standardy projektowania aplikacji

dopasowanie do potrzeb biznesowych

Serwisy mobilne

przeniesienie usług do m-commerce

wdrożenie w aplikacji procesów biznesowych

budowanie kanału mobile do sprzedaży, lojalności, contentu

Ekosystemy mobilne

serwisy mobilne end-to-end

obsługa modeli biznesowych typu Uber, Airbnb

aplikacje dla klienta i partnerów biznesowych (b2b)

Mobile is eating the world. W 2015 w Internecie więcej odsłon pochodziło z urządzeń mobilnych niż z tradycyjnych desktopów. Świadczy to o rosnącej roli internetu mobilnego i dostępnych dla klienta aplikacji.

Nasze aplikacje mobilne budujemy korzystając ze sprawdzonych rozwiązań w zakresie analityki, płatności, nawigacji, transferu plików, skanowania / fotografowania, logowania i innych, powtarzalnych procesów. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszym zapleczem technologicznym.

Projektowanie aplikacji mobilnych

Wykonujemy pełną analitykę przypadków użycia tzn. user stories i na ich podstawie przygotowujemy dynamiczne makiety UX.

Skalowana architektura

Budujemy aplikacje w elastycznych systemach w chmurze, dzięki czemu ta sama aplikacja funkcjonuje doskonale (szybkość ładowania informacji), gdy korzysta z niej 100 użytkowników i 20 tys. użytkowników dziennie (dane pochodzą z naszej własnej aplikacji projekt REBEL).

Integracje aplikacji mobilnej

W zakresie powtarzalnych elementów korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań rynkowych w zakresie logowania, zapewnienia bezpieczeństwa, płatności, nawigacji, komunikacji bluetooth, notyfikacji, SMS itp.

Szczegółowa analiza

Aplikacje mobilne budujemy w systemie agile, tj. technologii zwinnego oprogramowania. Polega to na tym, że w ramach tygodniowych odcinków prac (tzw. sprint) realizujemy i WDRAŻAMY mały zakres funkcjonalności. W ten spobób każdy fragment aplikacji poddany jest gruntownej analizie i mamy pewność, że dobrze działa.

Rozbudowane uprawnienia

Tworzymy aplikacje z rozbudowanymi poziomami uprawnień zarówno po stronie użytkownika, jak i administratora wydzielając np. treści darmowe i płatne, treści i funkcjonalności dostępne względem różnego poziomu abonamentu itp.

_pracujemy zwinnie

w LeanCode zarządzamy projektami w systemie agile, pracując w dwutygodniowych sprintach, zgodnie z priorytetami ustawianymi przez klienta.

faza analizy

W LeanCode projektowanie serwisów internetowych jest procesem, który rozpoczyna się od analizy potrzeb biznesowych i konsultingu IT. Efektem analizy jest zbudowanie scenariuszy użycia, które będą rozbudowywane na kolejnych etapach projektu.

faza projektowania

Po fazie doradztwa przechodzimy do projektowania interfejsów użytkownika, które są makietami funkcjonalnymi docelowych aplikacji. Makiety służą dogłębnej analizie potrzeb klienta i stanowią podstawę do dalszych projektów graficznych. Równolegle do prac nad projektami UX trwa projektowanie grafiki internetowej, projektowanie tożsamości wizualnej serwisu oraz wszelkie inne prace graficzne konieczne do wypełnienia serwisu internetowego przyjemnym dla oka interfejsem użytkownika.

faza realizacji

Równolegle do tworzenia projektów funkcjonalnych programujemy funkcjonalności opisane na projektach funkcjonalnych. W ten sposób w ramach cyklu dwutygodniowych sprintów projektujemy, tworzymy i oddajemy działające fragmenty przyszłego systemu.

Nasi klienci

Leancode is a professional and reliable in case of IT matters and the cooperation itself is both pleasant, dynamic and understanding.

Łukasz Blichewicz

Prezes zarządu Assay Consulting & Research

Nasze realizacje

Czy wiesz jak ma działać Twoja aplikacja? Jakie są scenariusze użycia?

Czy masz podstawową analizę rynku, na którym ma działać serwis? Czy udało Ci się przeprowadzić rozmowy z potencjalnymi klientami?

Czy udało Ci się opracować model biznesowy dla swojego serwisu? Czy poddane analizie zostały sposoby monetyzacji, przyciągania ruchu, monitorowania wyników.

Czy dysponujesz grupą testerów/ambasadorów produktu których będzie można zaangażować w jego przygotowanie i testy funkcjonalne, aby sprawdzić dopasowanie do potrzeb rynkowych.

Tak? Powiedz nam więcej

lub zadzwoń

Łukasz Kosman

+48 605 100 922

lukasz@leancode.pl

Jeszcze nie? Doradzimy.

W ramach LeanCode zajmujemy sie także doradztwem i consultingiem IT. Jeżeli chcesz, abyśmy pomogli Ci przygotować plan prac nad aplikacją mobilną i jej dopasowaniem do procesów w Twoim przedsiębiorstwie, to zapraszamy do korzystania z naszych usług doradczych.

Usługi doradcze i consulting IT

zobacz więcej